Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1078 hodnocení
5
1061x
4
8x
3
1x
2
1x
1
7x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
J
Josef
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.6.2026
Kupoval jsem nástavec na skříň neobvyklý rozměr, doba dodání souhlasila s udanou délkou, kvalita standardní bez vad. Komunikace a doprava bez problémů, přivezli v sobotu ráno veselí chlapíci pomohli takže za mě paráda
VH
Vanessa Holubová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.6.2026
Spokojena.
E
Eva
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
23.6.2026
Nabídku zboží,objednání i komunikaci s obchodem hodnotím velice kladně, taktéž i dopravu.Velmi prijemni a ochotni kurýři. Jen trochu dlouhá čekací doba.Objednala bych určitě znovu
K
Kamila
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.6.2026
Velký výběr nábytku. Skvělá domluva s obchodem při výměně a vrácení zboží. Nábytek odpovídá popisu.
D
Denisa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.6.2026
Jsem velmi spokojená jak s dopravou tak s výrobkem.krásný stůl.
T
Tomáš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.5.2026
Doporučuji nakupovat pouze na MANOL !!!! Vše naprosto perfektní . Vše 11/10 !!!!! Vaší dopravu a obchod budu všude chválit. Mockrát děkuji.
JP
Josef Pecha
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.5.2026
Moc krásná komoda
AK
Anna Kokyova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.5.2026
Jsem velice spokojená s nakupe od vás. Stůl že zidlema vypadá nadherne a vůbec nelituji ze jsem si vybrala vás. Moc děkuji za super jednání
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
20.5.2026
Moc děkuji za Vaše krásná slova!
Velmi mě těší, že jste s nákupem u nás spokojená a že Vám stůl se židlemi dělá radost. Taková zpětná vazba je pro nás tou největší odměnou.
Děkuji také za pochvalu našeho jednání a za důvěru, kterou jste nám dala při výběru.
Budu se těšit na Vaši další návštěvu.
I
Irena
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
20.5.2026
Stůl přišel v pohodě vše bylo v pořádku kromě návodu na sestavení!!části stolu nebyly označené takže bylo těžké odhadnout která část stolu je která taktéž šrouby boly všechny v jednom pytlíku takže odhadnout který šroub je H či I nebylo možné!! vše nám to zatěžovalo sestavení byla to dost dřina ale nakonec se nám to povedlo jinak stůl je moc pěkný
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
20.5.2026
Moc děkuji za Vaše hodnocení i upřímnou zpětnou vazbu!
Jsem rád, že stůl dorazil v pořádku a že jste s jeho vzhledem spokojení. Zároveň mě mrzí komplikace při sestavení. Chápu, že neoznačené díly a všechny šrouby v jednom balení mohly montáž zbytečně zkomplikovat a prodloužit.
Vaši připomínku určitě předáme dál, protože kvalitní a přehledný návod je pro pohodlné sestavení velmi důležitý.
O to více si vážím toho, že jste vše nakonec zvládli a že se Vám stůl líbí.
Děkuji za důvěru a budu se těšit na Vaši další objednávku.
D
Dominika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2026
Zboží přišlo v očekávané době, komunikace byla rychlá prostřednictvím SMS a velké plus je možnost doručení i o víkendu, což mi velmi vyhovovalo. Zboží bylo kvalitně zabalené.
Objednaná komoda je hezká, i když jsem očekávala o trochu vyšší kvalitu zpracování. V poměru cena/výkon jsem ale spokojená.
Jediný problém byl v návodu, kde byly chyby, takže skládání nebylo úplně jednoduché, ale s trochou logiky se to nakonec dalo bez problémů zvládnout.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
19.5.2026
Moc děkuji za Vaše podrobné a upřímné hodnocení!
Jsem rád, že jste byla spokojená s komunikací, balením i možností víkendového doručení. Snažíme se zákazníkům celý proces co nejvíce usnadnit, takže mě těší, že Vám tato možnost vyhovovala.
Děkuji také za zpětnou vazbu ke kvalitě zpracování i k návodu na montáž. Vaše připomínky bereme vážně a určitě je využijeme ke zlepšení,aby vše odpovídalo očekávání zákazníků.
Jsem rád, že i přes drobné komplikace jste s komodou i poměrem cena/výkon spokojená.
Děkuji za důvěru a budu se těšit na Vaši další objednávku.
IH
Irena Hambergerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.5.2026
Vše proběhlo hladce, peřiňák dorazil ještě před uplynutím předpokládané lhůty, mintáž jednoduchá a oceňuji zejména kvalitu provedení!
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
19.5.2026
Děkuji za Vaše hodnocení!
Jsem rád, že vše proběhlo hladce, zboží dorazilo dříve, než jste očekávala, a že montáž byla jednoduchá. Těší mě Vaše spokojenost s kvalitou provedení.
Děkuji za důvěru a budu se těšit na Vaši další návštěvu.
MP
Miloslava Pulkertová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.5.2026
Věděla jsem že budu nějakou chvíli čekat, než mi stůl dorazí, ale stálo to za to, a navíc jsem ho nemusela celý montovat, což v dnešní době velice oceňuji, když chodí nábytek jen v deskách a milionů šroubků. Jsem nesmírně spokojená a jen doporučuji .
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
8.5.2026
Moc vám děkujeme za nádhernou recenzi i za vaši trpělivost během čekání na doručení. Máme velkou radost, že stůl splnil vaše očekávání a že jste ocenila i to, že nebylo potřeba složité montování. Víme, jak příjemné je dostat nábytek téměř připravený k používání.
Vaše spokojenost nás opravdu těší a vaše doporučení si velmi vážíme. Děkujeme za důvěru a přejeme, ať vám stůl dlouho a dobře slouží!
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
8.5.2026
Moc děkujeme za váš nákup recenzi. Velmi si vážíme vaší důvěry a těší nás, že jste byla/a spokojen/ý.Každá zpětná vazba je pro nás důležitá a motivuje nás dělat naši práci co nejlépe. Přejeme, ať vám vše dlouho dobře slouží, a budeme se těšit na případný další nákup
vše OK
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
8.5.2026
Moc děkujeme za váš nákup recenzi. Velmi si vážíme vaší důvěry a těší nás, že jste byla/a spokojen/ý.Každá zpětná vazba je pro nás důležitá a motivuje nás dělat naši práci co nejlépe. Přejeme, ať vám vše dlouho dobře slouží, a budeme se těšit na případný další nákup
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.5.2026
Obchod jsem si vybrala kvůli nízké ceně produktu. Naskladnění bylo rychlé, komunikace s obchodem dobrá, doručení sice v neděli, ale naštěstí se nám to hodilo. Produkt je hezký ale čekala jsem, že bude trochu kvalitnější. Celkově jsem ale spokojená.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
8.5.2026
Moc vám děkujeme za nákup i za vaši upřímnou recenzi. Velmi nás těší, že jste byla spokojená s cenou, rychlým naskladněním i komunikací našeho obchodu. Jsme rádi, že vám termín doručení nakonec vyhovoval.
Děkujeme také za zpětnou vazbu ke kvalitě produktu – velmi si jí vážíme a pomáhá nám dále zlepšovat naši nabídku. Jsme rádi, že jste celkově spokojená, a budeme se těšit na případný další nákup!
KS
Kateřina Skýbová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.5.2026
Nákup super, rychlost dodání a to až ke dveřím. Naprostá spokojenost.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
8.5.2026
Moc vám děkujeme za krásnou recenzi i za vaši důvěru. Velmi nás těší, že jste byla spokojená s nákupem i rychlostí doručení až ke dveřím. Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou.
Děkujeme a přejeme, ať vám vše dlouho dobře slouží!
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
8.5.2026
Moc děkujeme za váš nákup recenzi. Velmi si vážíme vaší důvěry a těší nás, že jste byla/a spokojen/ý.Každá zpětná vazba je pro nás důležitá a motivuje nás dělat naši práci co nejlépe. Přejeme, ať vám vše dlouho dobře slouží, a budeme se těšit na případný další nákup
T
Tereza
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.4.2026
Krasné zboží, dojeli včas. Mohu jedině doporučit.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
8.5.2026
Moc vám děkujeme za milou recenzi i za vaše doporučení. Velmi nás těší, že jste spokojená se zbožím i včasným doručením. Taková zpětná vazba nám dělá velkou radost.
Děkujeme za důvěru a přejeme, ať vám vše dlouho dobře slouží!
+ Velká spokojenost, vstřícnost,rychlost dodání, vřele doporučuji
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
8.5.2026
Moc vám děkujeme za krásnou recenzi i za vaše doporučení. Velmi nás těší, že jste byl/a spokojený/á s naším přístupem i rychlostí dodání. Vaše milá slova jsou pro nás velkou motivací do další práce.
Děkujeme za důvěru a přejeme, ať vám vše dlouho dobře slouží!