Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1094 hodnocení
5
1077x
4
8x
3
1x
2
1x
1
7x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.7.2025
Doporučuji.
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.7.2025
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.7.2025
OK
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
I Avatar autora Ivana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.7.2025
Super. Všichni ochotní, vstřícní, milí a rychlí. Manol nemá chybu. Díky!
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
LP Avatar autora Lenka Plná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.7.2025
Výborná komunikace s obchodem . Čekací doba na dodani sice delší ale vše je uvedeno při koupi zboží . Skvělá doprava i řidiči . Moc doporučuji
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.7.2025
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.7.2025
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
I Avatar autora Irena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.7.2025
Obchod můžu doporučit, vše na 💯 % komunikace, rychlost dodání, bezva řidiči a samozřejmě nábytek na 1⭐⭐⭐⭐⭐
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
P Avatar autora Petr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.7.2025
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OK Avatar autora Ondřej Kolář Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.7.2025
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.7.2025
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
F Avatar autora František Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.7.2025
Delší doba dodání, ale na to bylo upozorněno. Rozhodně doporučuji tento eshop.
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
L Avatar autora Lucka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.7.2025
🧡
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
K Avatar autora Kamil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.7.2025
Ok
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
L Avatar autora Lenka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.7.2025
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.7.2025
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.7.2025
Objednané zboží přišlo v udávaném termínu, kvalitní návod na složení i samotný výrobek. Komunikace s obchodem skvělá, ceny příznivé. Obchod má vlastní dopravu, kluci vše odnosili až na místo. Děkuji moc a doporučuji!!!!
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
E Avatar autora Eva K. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.7.2025
Naprostá spokojenost. Skvělá komunikace, Nábytek přišel cca po 4 týdnech po objednání, Byl přivezen o víkendu. Vše bylo v pořádku, po smontování zbyly u každého kusu nábytku ještě šroubky. Obchod doporučuji.
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.7.2025
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
LB Avatar autora Lukáš Beneš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.7.2025
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.

Ovládací prvky výpisu

1095 položek celkem
×

Splátková kalkulačka ESSOX