Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1079 hodnocení
5
1062x
4
8x
3
1x
2
1x
1
7x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
KK
Kateřina Kociánová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.11.2023
Pěkná spolupráce
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
26.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
D
Dominika U.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2023
Výborná zkušenost s celým nákupem a s přístupem k zákazníkovi. Zboží bylo doručeno v avizovaném termínu. Moc doporučuji.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
26.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hezké hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
OJ
Olga Janíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2023
Váš MANOL mne velice mile překvapil. Opravdu si cením rozsahu nabídky Vašeho zboží a v dnešní době přijatelných cen, stejně tak příkladné komunikace se zákazníkem a následné dodávky námi vybraného nábytku až domů dle domluvených lhůt. Rovněž tak ochotné a milé pány z přepravy jsem dlouho nezažila, takže za mne plným právem 5 z 5 (dala bych i víc)!
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
26.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a krásnéhodnocení. Velmi si vážím Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost a dobře slouží. Přeji Vám hezký den.
MF
Martina Fencíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2023
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
26.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
JF
Jolana Forétarová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.11.2023
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
23.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
L
Leona
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2023
Doporučuji!😊
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
23.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
J
Jan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.11.2023
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
23.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Přeji Vám hezký den.
P
Pavlína
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2023
Super.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
23.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
J
Jakub
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2023
💪🏻
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
23.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. . Přeji Vám hezký den.
LŠ
Lenka Šimková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2023
Velmi solidní jednání, pán dovezl nábytek na jinou adresu, ušetřil nám spoustu času a komplikací, mohu jen doporučit
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
23.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a khezkéhodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dobře slouží. Přeji Vám hezký den.
M
Martin
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2023
Super jednání, dovoz nábytku i ve státní svátek ochota výnosů nábytku do 2.patra bez výtahu a bez vyzvání. 100procentni spokojenost se zbožím. Super komunikace.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
23.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hezké hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
L
Ladislav
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2023
Nikdy jsem lepší zkušenost s koupí nábytku ještě neměl. Všechno bylo v naprostém pořádku. Skvělá komunikace. Dobré ceny – dokonce jsem dostal slevu na první nákup. Dopravu jsem měl zdarma a navíc mi pomohli také s výnosem do bytu. Mohu jen doporučit.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
23.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a krásné hodnocení. Velmi si vážím Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytekdobře slouží a dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
E
Eva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.11.2023
Super.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
23.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
E
Eli
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.11.2023
😊
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
23.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
O
Ondřej
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2023
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
23.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Přeji Vám hezký den.
A
Alžběta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.11.2023
Jste úžasní! Moc doporučuji!
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
23.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
M
Magda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.11.2023
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
14.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
D
Didi
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.11.2023
Jsem velmi spokojena s nákupem, skříň dorazila v pořádku, a včas, vše pěkně zabaleno, kurýr ji dovezl v sobotu, což je fajn a byly strašně milí a vstřícní. Kdybych měla znovu cokoli pořizovat, vím, že tady mohu hledat.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
14.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za nákup v obchodě Manol a krásné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
J
Johana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.11.2023
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
14.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
VH
Vladimíra Horníková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.11.2023
Velice spokojená
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
14.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.