Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1078 hodnocení
5
1061x
4
8x
3
1x
2
1x
1
7x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
PA
Petr Auf
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.11.2025
Bez výhrad, splnilo očekávání!
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
26.11.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
M
Marcel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.11.2025
Dnes mi dovezli zboží s tohoto obchodu. Musím říct že jsem nadšen a takovou ochotu jakou měli řidiči jsem dosud nezažil, jsem velmi spokojen a doufám že zůstanete skvělý i nadále. Kvalita i dodací lhůta jsou taktéž výborné. Ještě jednou děkuji za obchod . :)
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
26.11.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
TŘ
Tomáš Řezáč
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.10.2025
Zboží bylo na objednání, takže dopředu známá čekací doba. Cena ve srovnání s konkurencí za identické zboží dobrá.
Oceňuji osobní přístup, doprava nadvakrát dle dostupnosti zboží a bezproblémová.
Takže spokojenost.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
26.11.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
26.11.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
H
Hana
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
29.10.2025
Po 6 týdnech pořád nic, při zeptání, zda je možnost odstoupit, hned automaticky zrušené?! Jednání pána se mi nelíbí. Dlouhá čekací doma.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
29.10.2025
Vážená paní,
rád bych se Vám omluvil za prodlouženou dodací lhůtu. Výrobce se momentálně potýká s výpadkem výroby stolů v dekoru Bianco, což z naší strany bohužel nelze žádným způsobem ovlivnit.
Zároveň se omlouvám za vzniklé nedorozumění ohledně Vaší žádosti o odstoupení od kupní smlouvy. Vzhledem k tomu, že jste uvedla, že stůl nutně potřebujete, vyhodnotil jsem situaci nesprávně tak, že si již nepřejete na dodání čekat, a proto jsem objednávku předčasně stornoval. Mrzí mě, že došlo k chybné interpretaci z mé strany, a tímto se Vám ještě jednou upřímně omlouvám.
Velmi si vážíme Vaší trpělivosti i pochopení.
S úctou a přáním příjemného dne
Oldřich Hubáček.
K
Kristýna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.10.2025
Doporučuji, rychlé vyřízení objednávky, bezproblémová doprava nábytku. Nábytek je moc hezký, určitě v budoucnu objednám znovu. Děkuji
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
26.11.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
T
Tereza
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.10.2025
100% spokojená se stolem
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
26.11.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
D
David
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.10.2025
Doporučuji, dodané zboží (skříň) a doprava vše v pořádku.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
26.11.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
A
Antonín
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.10.2025
Velmi
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
26.11.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
P
Petr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.10.2025
100% spokojenost
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
26.11.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
Pozitivní
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
26.11.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
Zboží odpovídá fotografii, rychlé dodání zboží
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
26.11.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
V
Václav
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2025
Naprostá spokojenost. Doporučuji.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
26.11.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
pohodový nákup
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
DL
Dana Laláková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.10.2025
Velice spokojená. Vše dorazilo v pořádku, nic nepoškozeno.
Řidič vše vyložil a do prvního patra mi nanosil.
Vše bylo super. Obývací skříňky jsou smontované a líbí se.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.10.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
P
Pavel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.10.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.10.2025
Naprostá spokojenost jak se skříněmi tak s dopravou.Nemám žádné výhrady a určitě doporučuji
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
E
Eva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.10.2025
Naprostá spokojenost se vším, co jsem u Vás nakoupila. Montáž je také v pohodě. A chtěla bych zdůraznit, že šatní skříně jsou úplně suprové, moc hezké a hlavně velmi skladné.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.