Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1078 hodnocení
5
1061x
4
8x
3
1x
2
1x
1
7x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
J
Jan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.8.2025
Ok
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
M
Markéta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.8.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
MN
Marta Nováková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.8.2025
Vše bylo v pořádku
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
P
Petra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.7.2025
V pořádku
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
PG
Pavel Grmela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.7.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
K
Kamil
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.7.2025
Ok
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
+ Hezká nabídka za dostupné ceny
- Zaplacené zboží nedorazilo ani po 60 dnech od objednání. (obchod uváděl dodací lhůtu 2-6týdnů). Komunikace otřesná. Po 6 týdnech jsem zaslala dotaz. kdy zboží dorazí. Vynucená odpověď obchodu zněla, že měli potíže s potahovou látkou, kterou dodavatel včas nedodal, dovolené a neodpovídali prý proto, že by mi stejně napsali, že zatím zboží není k dispozici, což by asi nemělo cenu. Nepochopitelné!!
Dobrý den, paní Kinterová,
předem se Vám velmi omlouvám za zpoždění ve vyřízení Vaší objednávky a mrzí mě, že nejste s průběhem spokojena.
Bohužel vinou několika nepředvídaných okolností došlo ke zpoždění výroby u našeho dodavatele. Jedním z hlavních důvodů bylo opožděné dodání potahové látky od subdodavatele. Dalším faktorem byla celozávodní dovolená, která byla z důvodu nízké poptávky po židlích a stolech prodloužena o týden.
Mrzí mě také, že jsem Vás neinformoval o předpokládaném termínu doručení. Bohužel jsem sám od výrobce nedostal konkrétní informace, a proto jsem Vám nemohl sdělit přesný termín.
Dle aktuálních informací by měly být židle vyrobeny během příštího týdne a následně Vám budou doručeny.
Ještě jednou se Vám velmi omlouvám za způsobené komplikace a děkuji za Vaši trpělivost a pochopení.
Jako omluvu prosím přijměte dopravu zdarma, částka za dopravu Vám bude vrácena na Váš účet.
S úctou,
Hubáček
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.7.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.7.2025
Obchod dodrzel dodaci lhutu. Skrine jsou krasne. Jsme spokojeni. V posledni krabici chybelo par sroubku od vyrobce, ale nic co by se nedalo bezne sehnat v obchode. Skrine nam i vynesli k bytu. Doporucuji
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
Vše v naprostém pořádku!!!
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
DK
Dagmar Košátková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.7.2025
S obchodem jsem velmi spokojená.Doba dodání o 14 dnů dříve.Vše jak má být.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
J
Jan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.7.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
S
Sára
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.7.2025
Děkuji.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
K
Katka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.7.2025
Skvělý obchod s nábytkem! Oceňuji široký výběr, moderní design a velmi vstřícný přístup. Objednávka proběhla bez problémů, dodání bylo rychlé a pečlivě zabalené. Kvalita nábytku předčila moje očekávání – vše je pevné, stylové a krásně zapadne do interiéru. Ráda se sem vrátím i příště!
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.