Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1079 hodnocení
5
1062x
4
8x
3
1x
2
1x
1
7x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
OK
Olga Kotásková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.12.2024
Široká nabídka, skvělá komunikace
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
D
Dana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2024
Naprosto skvělý obchod a skvělá komunikace. Vřele doporučuji a děkuji.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
K
Kristýna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.12.2024
Naprostá spokojenost, komunikace a rychlost dodání. Všem vřele doporučuji
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
O
Ondřej
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.12.2024
Delší doba dodání
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
- Zboží by mělo být doručeno do 4 až 6 týdnů. Objednávala a zaplatila jsem 18.10 a 11.12. nemám žádnou informaci . Stačilo by po 4 týdnech čekání, podat nějakou zprávu např. Zboží zatím nebylo dodáno, zboží bylo naskladneno nebo bude na skladě cca.....
Dobrý den,
Velmi mě mrzí, že nejste spokojena a velmi se Vám omlouvám. Ale jak jsem již Vám dnes psal email . Teprve dnes jsem se dozvěděl informace o termínu výroby Vaší skříně, proto jsem Vám také dnes ihned psal i termín doručení Vaší objednávky.
Omlouvám se, že jsem Vám nepodal dříve informace, ale výrobce mně do dnešního dne nebyl schopný podat termín, psal jsem mu několik emailu, telefonicky a osobně ho kontaktoval, ale do dnešního dne byla jeho odpověď : “nevíme termín realizace Vaši objednávky, nábytek je zařazen do produkce” . Proto jsem Vám nemohl ani po 4.týdnech podat informace, jediné co bych Vám mohl napsat za info by bylo : “nevím termín neskladnění, výroby” .
Přeji Vám hezký den, Hubáček.
P
Petr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.12.2024
Ok
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.12.2024
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
P
Petra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.12.2024
Jsem velmi spokojená pracovní desky jsou krásný jsem nadšená velmi Vám děkuji
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
K
Kateřina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.12.2024
Byli jsme velmi spokojení, cením si ochoty vyjít vstříc, výborné komunikace. Navíc donáška několika těžkých kusů až do bytu v sobotu a bez příplatku
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
MC
Martin Chott
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.12.2024
Vše proběhlo v pořádku, takže spokojenost. Super je doprava s možností výnosu bez extra příplatku. Co by bylo dobré trochu vylepšit, je průběžná informovanost o stavu objednávky. Pokud je u výrobku dodací lhůta v nějakém rozmezí např. 4-6 týdnů, bylo by fajn např. po 4 týdnech vědět, jak to s objednávkou vypadá.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
JŘ
Jana Řepová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.12.2024
Řidiči ochotní, zboží -židle pěkné, jen trochu delší dodací lhůta
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
H
Hieonim
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.12.2024
Jsme moc spokojení. Vstřícnost ,ochota, vše jak bylo domluvené.
Řidič moc milý a ochotný, velké díky.
Kuzmovi
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
Spokojenost,s doručením i se zbožím.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
ML
Miroslav Linhart
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.12.2024
Velká spokojenost.Dodržení dodacího termínu.Objednáno 4.11.2024.Doručeno do REZIDENCE ROSA Liberec v sobotu 7.12.2024.Vše proběhlo v naprostém pořádku.Moc děkuji.Linhart Miroslav
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
Z
Zdena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.12.2024
naprostá spokojenost,rychlost dodání :-)
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.12.2024
Objednala jsem opakovaně a vždy skvělá spolupráce. Děkuji
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
+ Ochota
+ Perfektní komunikace
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den