Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1078 hodnocení
5
1061x
4
8x
3
1x
2
1x
1
7x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
D
Daniela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.3.2026
Obrovská spokojenost, vše ok!!!
Výborná komunikace, cena, dodržení termínu, rychlost dodání.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
8.5.2026
Moc vám děkujeme za skvělou recenzi i za vaši důvěru. Máme velkou radost, že jste byla spokojená s komunikací, cenou, rychlostí dodání i dodržením termínu. Taková zpětná vazba nás opravdu těší a motivuje do další práce.
Děkujeme a přejeme, ať vám vše dlouho dobře slouží
M
Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.3.2026
Jsem velmi spokojená,určitě tento obchod v budoucnu navštívím opět.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
8.5.2026
Moc vám děkujeme za nákup i za milou recenzi. Velmi nás těší, že jste spokojená a že se k nám chcete v budoucnu znovu vrátit. Vaše důvěra pro nás znamená opravdu hodně.
Budeme se na vás těšit i příště a přejeme, ať vám vše dlouho dobře slouží!
MS
Marcela Smolková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.3.2026
Super obchod,zboží krásné, doručení dříve,ochotný a milý řidič přijel i v neděli 100%doporucuji
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
8.5.2026
Moc vám děkujeme za nádhernou recenzi i za vaše doporučení. Máme velkou radost, že jste byla spokojená se zbožím, rychlým doručením i přístupem našeho řidiče. Taková slova nás opravdu těší a motivují do další práce.
Děkujeme za důvěru a přejeme, ať vám zboží dlouho dělá radost!
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
8.5.2026
Moc děkujeme za váš nákup recenzi. Velmi si vážíme vaší důvěry a těší nás, že jste byl/a spokojená/ý.Každá zpětná vazba je pro nás důležitá a motivuje nás dělat naši práci co nejlépe. Přejeme, ať vám vše dlouho dobře slouží, a budeme se těšit na případný další nákup
+ Pohodlná malá sedačka
+ Příjemně se na ní sedí
Výborná komunikace s obchodem. Doručení až na místo
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
8.5.2026
Moc vám děkujeme za nákup i za krásnou recenzi. Máme velkou radost, že jste spokojený se sedačkou, jejím pohodlím i celkovým komfortem při sezení. Zároveň nás těší, že jste ocenil naši komunikaci i doručení až na místo.
Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá. Děkujeme za důvěru a přejeme, ať vám sedačka dlouho a dobře slouží!
ŠD
Šárka Dománská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.3.2026
Opět obrovská spokojenost! Mega rychlá komunikace, milé vstřícné jednání od odeslání objednávky až do chvíle co přivezou Vaši objednávku, opět hoši příjemní a ochotní. Opravdu není co vytknout. Lidičkám firmy Manol přeji hodně štěstí a všechny zdravím.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
8.5.2026
Moc vám děkujeme za nádhernou recenzi i za opakovanou důvěru. Obrovsky nás těší, že jste byla opět spokojená s komunikací, přístupem i doručením objednávky. Vaše milá slova jsou pro celý náš tým obrovskou motivací a udělala nám opravdu velkou radost.
Děkujeme za krásné přání, velmi si ho vážíme. I my vás srdečně zdravíme a budeme se moc těšit na další setkání či objednávku!
J
Jana P.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.3.2026
Skvělé služby, skvělý majitel.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
8.5.2026
Moc děkujeme za váš nákup recenzi. Velmi si vážíme vaší důvěry a těší nás, že jste byla spokojená.Každá zpětná vazba je pro nás důležitá a motivuje nás dělat naši práci co nejlépe. Přejeme, ať vám vše dlouho dobře slouží, a budeme se těšit na případný další nákup
AN
Anežka Nováková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.3.2026
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
8.5.2026
Moc děkujeme za váš nákup i za milou recenzi. Velmi si vážíme vaší důvěry a těší nás, že jste byla spokojená.Každá zpětná vazba je pro nás důležitá a motivuje nás dělat naši práci co nejlépe. Přejeme, ať vám vše dlouho dobře slouží, a budeme se těšit na případný další nákup.
Velka ochota
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
8.5.2026
Moc děkujeme za váš nákup i za milou recenzi. Velmi si vážíme vaší důvěry a těší nás, že jste byl/a spokojený/á.Každá zpětná vazba je pro nás důležitá a motivuje nás dělat naši práci co nejlépe. Přejeme, ať vám vše dlouho dobře slouží, a budeme se těšit na případný další nákup.
M
Martin
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.2.2026
Vyborna komunikace, dobre ceny. Ikdyz se jedna objednavka zpozdila, tak to bylo komunikovano dopredu. Zde je videt ze si vazi zakaznika.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
8.5.2026
Moc vám děkujeme za nákup i za krásnou recenzi. Velmi si vážíme vašich slov o komunikaci i našem přístupu k zákazníkům. Mrzí nás zdržení objednávky, ale jsme rádi, že jste ocenil včasné informace a celkovou domluvu. Vaše spokojenost je pro nás opravdu důležitá. Děkujeme za důvěru a budeme se těšit na další spolupráci!
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
8.5.2026
Moc děkujeme za váš nákup i za milou recenzi. Velmi si vážíme vaší důvěry a těší nás, že jste byl spokojený.Každá zpětná vazba je pro nás důležitá a motivuje nás dělat naši práci co nejlépe. Přejeme, ať vám vše dlouho dobře slouží, a budeme se těšit na případný další nákup.
D
Denisa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.2.2026
Obchod doporucuji. Pan majitel reagoval na vsechny zprávy a dotazy. Komunikace ohledně doručení nábytku též bez problému.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
8.5.2026
Moc vám děkujeme za nákup i za krásnou recenzi. Velmi si vážíme vašeho doporučení a těší nás, že jste byla spokojená s komunikací i průběhem doručení. Snažíme se být zákazníkům vždy co nejvíce k dispozici, proto nás vaše slova opravdu potěšila. Děkujeme za důvěru a budeme se těšit na případný další nákup!
K
Karel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.2.2026
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
8.5.2026
Moc děkujeme za váš nákup recenzi. Velmi si vážíme vaší důvěry a těší nás, že jste byl spokojený.Každá zpětná vazba je pro nás důležitá a motivuje nás dělat naši práci co nejlépe. Přejeme, ať vám vše dlouho dobře slouží, a budeme se těšit na případný další nákup.
K
Kristýna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2026
Doba dodání byla poněkud delší, ale nábytek je krásný a pan majitel velmi vstřícný a ochotný. Jako omluvu za pozdní dodání přivezl i malou pozornost. Velmi dobrá domluva, na zprávy reagují rychle. Celkově spokojenost a určitě bych nakoupila znovu. Tady si opravdu váží každého zákazníka.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
8.5.2026
Moc vám děkujeme za krásnou a upřímnou recenzi i za vaši trpělivost během delší dodací doby. Velmi si vážíme toho, že jste ocenila nejen samotný nábytek, ale i naši komunikaci a přístup. Jsme rádi, že malá pozornost alespoň trochu zpříjemnila čekání.
Vaše slova o tom, že si vážíme každého zákazníka, pro nás znamenají opravdu hodně. Děkujeme za důvěru a budeme se moc těšit na případný další nákup. Ať vám nábytek dlouho dělá radost!
JŠ
Jarmila Štefancová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2026
Velice pěkný stolek a i montáž přehledná
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
8.5.2026
Děkujeme vám za nákup i za milou recenzi. Máme velkou radost, že se vám stolek líbí a že pro vás byla montáž přehledná a bez komplikací. Vaše spokojenost nás opravdu těší. Přejeme, ať vám stolek dlouho dobře slouží a dělá radost každý den!
PS
Petra Sedláčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2026
Krásna skříň, kvalitní materiály, jednoduchá a přehledná montáž.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
8.5.2026
Děkujeme za váš nákup i za krásnou recenzi. Moc nás těší, že jste spokojená jak s kvalitou skříně a použitými materiály, tak i s jednoduchou a přehlednou montáží. Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou. Ať vám skříň dlouho a dobře slouží!
T
Tamara
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2026
Jsem velmi spokojená. Zboží kvalitní, cena příznivá a doručeno v neděli což velmi oceňuji.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
15.2.2026
Moc děkujeme za Vaše milé hodnocení. Velmi nás těší, že jste spokojená s kvalitou zboží i cenou a že jste ocenila také doručení v neděli. Spokojenost našich zákazníků je pro nás tou největší odměnou.
Děkujeme za Vaši důvěru a budeme se těšit na Váš další nákup v našem e-shopu. 😊
P
Petra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.2.2026
Přehledný e-shop, příznivé ceny, objednané židle přesně podle popisu, pěkné a dobře zpracované. Milý a ochotný řidič,skvělá komunikace ohledně výběru látky a doručení.S tak slušným a profesionálním jednáním jsem se dlouho nesetkala😊 Obchod doporučuji a určitě se vrátím 😊
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
15.2.2026
Moc děkujeme za Vaše krásné a podrobné hodnocení. Velmi nás těší, že jste byla spokojená nejen s přehledností e-shopu a cenami, ale také s kvalitou židlí, komunikací při výběru látky i samotným doručením. Právě osobní přístup a férové jednání jsou pro nás velmi důležité, a proto nás Vaše slova opravdu potěšila.
Děkujeme za doporučení i za důvěru, které si velmi vážíme. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu a rádi Vám znovu pomůžeme s výběrem. 😊
A
Adriana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.2.2026
Velice spokojený 👌 doporučujeme
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
15.2.2026
Děkujeme za váš nákup v našem e-shopu. Velmi si vážíme vaší důvěry a věříme, že vám nový nábytek bude dělat radost po dlouhou dobu
P
Petr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.2.2026
Byl jsem mile překvapen včasným dodáním i když v neděli 😀 a vstřícná komunikace s obchodem i dopravcem 👍 doporučujeme
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
15.2.2026
Moc děkujeme za Vaše milé hodnocení! 😊 Velmi si vážíme toho, že jste byl spokojený jak s rychlostí dodání, tak s komunikací našeho týmu i dopravce. Děláme maximum pro to, aby objednávky dorazily co nejdříve a celý nákup proběhl bez starostí — o to víc nás těší, když si toho zákazníci všimnou.
Děkujeme za doporučení a budeme se těšit na Vaši další návštěvu v našem e-shopu!