Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že naši dodavatelé v současné době čerpají celozávodní dovolené. Z tohoto důvodu může dojít ke zpoždění výroby a následně i doručení některých objednávek. Děláme vše pro to, aby byly vaše objednávky expedovány co nejdříve, a děkujeme vám za trpělivost a pochopení. S úctou Tým MANOL.cz

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1087 hodnocení
5
1070x
4
8x
3
1x
2
1x
1
7x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

E Avatar autora Eva Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 18.11.2023
Super.
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 23.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
E Avatar autora Eli Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.11.2023
😊
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 23.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
O Avatar autora Ondřej Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 16.11.2023
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 23.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Přeji Vám hezký den.
A Avatar autora Alžběta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 15.11.2023
Jste úžasní! Moc doporučuji!
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 23.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
M Avatar autora Magda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 14.11.2023
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 14.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
D Avatar autora Didi Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 13.11.2023
Jsem velmi spokojena s nákupem, skříň dorazila v pořádku, a včas, vše pěkně zabaleno, kurýr ji dovezl v sobotu, což je fajn a byly strašně milí a vstřícní. Kdybych měla znovu cokoli pořizovat, vím, že tady mohu hledat.
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 14.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za nákup v obchodě Manol a krásné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
J Avatar autora Johana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.11.2023
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 14.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
VH Avatar autora Vladimíra Horníková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.11.2023
Velice spokojená
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 14.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
KB Avatar autora Kateřina Bartáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.11.2023
Skvělá komunikace, super kurýři, kteří rádi donesli vše tam, kam bylo potřeba :)
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 14.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hezké hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
JP Avatar autora Jana Prchalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.11.2023
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 14.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
HV Avatar autora Hana Vimrova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.11.2023
Jsem velmi spokojená objednávka byla zcela bez problémů a dodání objednávky bylo velmi rychlé
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 14.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hezké hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
RM Avatar autora Roman Moniak Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 9.11.2023
Dobrý den, děkuji za rychlé a vstřícné objednáni i dodání konferencniho stolku i o vikendu a s úsměvem. :-) Jsem spokojený a doporučuji.
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 14.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hezké hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
M Avatar autora Monika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.11.2023
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 8.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
BN Avatar autora Blanka Nováková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.11.2023
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 8.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
N Avatar autora Nicol Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.11.2023
Jedním slovem TOP!😍
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 8.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
L Avatar autora Lucie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.11.2023
Jsem moc spokojená. Komunikace perfektní. Dovoz o víkendu (moc milý pánové).. Obchod vřele doporučuji :-)
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 8.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hezké hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
A Avatar autora Antonín Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.11.2023
👍🏻
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 8.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
I Avatar autora Iveta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.11.2023
Vše super
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 8.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
V Avatar autora Vēra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.11.2023
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 8.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a kladné hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.
M Avatar autora Martina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 6.11.2023
Nákup proběhl hladce. Dodání dříve než byl termín. Telefonická informace o termínu a hodině dodání. Dovoz i o víkendu. S nakoupeným nábytkem jsem velice spokojena.
OH Avatar autora Oldřich Hubáček (Administrátor) 8.11.2023
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hezké hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den.

Ovládací prvky výpisu

1088 položek celkem
×

Splátková kalkulačka ESSOX