Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1078 hodnocení
5
1061x
4
8x
3
1x
2
1x
1
7x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
J
Jan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.1.2026
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
18.1.2026
Děkujeme Vám za Vaše hodnocení a milá slova 😊
Velmi si vážíme Vaší zpětné vazby, která je pro nás důležitá a pomáhá nám neustále zlepšovat naše služby. Jsme rádi, že jste byli spokojeni, a budeme se těšit na Vaši další nákup.
+ Zboží pěkné, dodané v termínu, domluva dopravy, veškeré informace dopředu, milý kurýr
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
26.1.2026
Dobrý den,
děkujeme Vám za nákup i za krásné hodnocení. Jsme rádi, že se Vám zboží líbí a že jste byl/a spokojen/a s dodáním, komunikací i prací kurýra. Velmi si vážíme Vaší zpětné vazby a budeme se těšit na Vaši další objednávku.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
18.1.2026
Děkujeme Vám za Vaše hodnocení a milá slova 😊
Velmi si vážíme Vaší zpětné vazby, která je pro nás důležitá a pomáhá nám neustále zlepšovat naše služby. Jsme rádi, že jste byli spokojeni, a budeme se těšit na Vaši další nákup.
R
Radim
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.1.2026
Spokojenost nad očekávání... Doručeno o pár týdnů dříve než bylo avizováno. Doručeno až do kuchyně. V krabicích bylo vše zajištěno proti poškození. Nábytek je pěkně zpracován z kvalitního materiálu. Mohu jen doporučit!
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
18.1.2026
Moc Vám děkujeme za úžasné hodnocení a doporučení 😊
Velmi nás těší, že vše předčilo Vaše očekávání – od rychlejšího dodání až po bezpečné zabalení a kvalitu zpracování nábytku. Vaše spokojenost je pro nás tou největší motivací.
Budeme se těšit na Vaši další objednávku a přejeme, ať Vám nový nábytek dlouho a dobře slouží.
M
Miloš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.1.2026
Naprostá spokojenost s objednáním i doručením zásilky.Doručeno v termínu a pánové velice vstřícní.Vynesli nábytek až do bytu.Moc děkuju.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
18.1.2026
Moc Vám děkujeme za Vaše krásné hodnocení 😊
Jsme velmi rádi, že jste byla spokojená jak s objednáním, tak s doručením zásilky včetně ochoty našich kolegů při vynesení nábytku. Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou.
Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na Vaši další objednávku.
V
Vladyslav
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.12.2025
Velice spokojen.
Zboží bylo doručeno podle slibů : před Vánocemi.
Kosmetická vada (naštěstí dovnitř nástavce) spíš na svědomí výrobce.
Takže přeji hodně úspěchů v novém roce
Velmi Vám děkujeme za Vaše hodnocení i milá slova 😊
Jsme rádi, že zboží bylo doručeno dle slibu ještě před Vánocemi a že jste byl s nákupem spokojen. Děkujeme také za zmínku ohledně drobné kosmetické vady – Vaši zpětnou vazbu bereme vážně a předáme ji výrobci.
Přejeme Vám mnoho spokojenosti s nábytkem a hodně zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce 🎄✨
A
Andrea
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.12.2025
Všechno proběhlo naprosto v pořádku i Všechno bylo krásně zajištěné aby se nic nerozbylo takže velká spokojenost a obchod určitě doporučuji
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
18.1.2026
Moc Vám děkujeme za Vaše krásné hodnocení 😊
Jsme rádi, že vše proběhlo naprosto v pořádku a že zboží dorazilo bezpečně a pečlivě zabalené. Vaše spokojenost a doporučení nás velmi těší a jsou pro nás tou nejlepší odměnou.
Budeme se těšit na Vaši další objednávku.
AŠ
Anna Šimurdová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.12.2025
Všetko prebehlo v poriadku, milí kuriéry, výrobok je veľmi kvalitný. Odporúčam
Děkujeme Vám za Vaše hodnocení a milá slova 😊
Velmi si vážíme Vaší zpětné vazby, která je pro nás důležitá a pomáhá nám neustále zlepšovat naše služby. Jsme rádi, že jste byli spokojeni, a budeme se těšit na Vaši další nákup.
M
Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.12.2025
Naprostá spokojenost. Objednala jsem kosmetický stůl a přišel s velkým předstihem před Vánocemi. Dovezli mi ho až domů. Návod na poskládání jsem pochopila i já, jako ženská a zvládla ho sama postavit. Všechny díly krásně pasovaly.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
18.1.2026
Moc Vám děkujeme za krásné hodnocení 😊
Jsme rádi, že kosmetický stůl dorazil s předstihem před Vánocemi a že doručení až domů proběhlo bez problémů. Těší nás také, že byl návod srozumitelný a montáž jste zvládla snadno a bez komplikací.
Vaše spokojenost a pochvala nás velmi těší a budeme se těšit na Vaši další objednávku.
TS
Tereza Salabová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2025
Výborná komunikace, servis i dodání produktu.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
18.1.2026
Děkujeme Vám za Vaše hodnocení a milá slova 😊
Velmi si vážíme Vaší zpětné vazby, která je pro nás důležitá a pomáhá nám neustále zlepšovat naše služby. Jsme rádi, že jste byli spokojeni, a budeme se těšit na Vaši další nákup.
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.12.2025
Naprostá spokojenost!!! Nábytek doručen bez poškození
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
18.1.2026
Děkujeme Vám za Vaše hodnocení a milá slova 😊
Velmi si vážíme Vaší zpětné vazby, která je pro nás důležitá a pomáhá nám neustále zlepšovat naše služby. Jsme rádi, že jste byli spokojeni, a budeme se těšit na Vaši další nákup.
M
Milena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.12.2025
Naprostá spokojenost. Nábytek krásný.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
18.1.2026
Děkujeme Vám za Vaše hodnocení a milá slova 😊
Velmi si vážíme Vaší zpětné vazby, která je pro nás důležitá a pomáhá nám neustále zlepšovat naše služby. Jsme rádi, že jste byli spokojeni, a budeme se těšit na Vaši další nákup.
M
Monika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.12.2025
Jsem moc spokojená.Kvalitní a krásný nábytek.Ochota super jednání dodání zboží bez problémů ,Jsem se zakoupením nábytku velice spokojená 👍
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
18.1.2026
Moc Vám děkujeme za krásnou recenzi a Vaši spokojenost 👍
Jsme rádi, že jste byla nadšená z kvality i vzhledu nábytku a že vše proběhlo bez problémů. Vaše pochvala ochoty a jednání nás opravdu těší a motivuje.
Budeme se těšit na Vaši případnou další návštěvu či objednávku a přejeme Vám, ať Vám nový nábytek dlouho a dobře slouží 😊
Líbí se mi nabídka, příznivé ceny a perfektní jednání.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
26.1.2026
Dobrý den,
moc Vám děkujeme za nákup i za milé hodnocení. Těší nás, že se Vám líbí naše nabídka, ceny i přístup k zákazníkům. Vaší spokojenosti si velmi vážíme a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.
I
Ivana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.11.2025
Tento obchod je super rádi a ochotně pomohou se vším co je třeba velice spokojená s objednávkou a na další čekám za mě 100% doporučuji
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
18.1.2026
Děkujeme Vám za krásnou recenzi a milá slova 😊
Velmi si vážíme Vaší spokojenosti i doporučení. Jsme rádi, že jste byla s objednávkou i našimi službami spokojena, a těší nás Vaše důvěra.
Už teď se těšíme na další objednávku a kdykoliv Vám rádi pomůžeme.
Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám hezký den 🌸
ST
Salabová Tereza
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.11.2025
Maximálně.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
26.11.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
26.11.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
SM
Severinová Michaela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.11.2025
Se společností MANOL mám skvělou zkušenost. Komunikace byla velmi rychlá, vstřícná a profesionální. Od objednávky až po doručení proběhlo vše hladce a bez jediného problému.
Samotná šatní skříň Lamelo LA19 předčila má očekávání – kvalitní materiály, moderní design a pevné zpracování. Skříň působí bytelně a zrcadlo krásně prosvětluje místnost. Montáž byla jednoduchá a všechny části perfektně seděly.
Obrovsky oceňuji také dopravu a bezproblémové vynesení do bytu, které mi ušetřilo spoustu práce. Tým MANOL byl rychlý, ohleduplný a velmi ochotný.
Celkově jsem maximálně spokojená a firmu MANOL i skříň Lamelo LA19 s čistým svědomím doporučuji. 👍
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
26.11.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
+ dobra cena
+ kvalita
+ dobra komunikace
S firmou Manol.cz jsme velmi spokojeni. Objednali jsme si sadu skříní a nastavcu, vse dorazilo kompletní a krásně zpracované. Nábytek byl za velmi dobrou cenu a kvalitní a přesně odpovídá popisu i fotografiím. Vše do sebe perfektně zapadlo a sestavení proběhlo bez jediného problému. Zvlášť bych chtěla poděkovat panu Hubáčkovi za rychlou a vstřícnou komunikaci ohledně reklamace jednoho poškozeného dílu (poškození vzniklo vinou dopravy). Reagoval obratem a vše se hned začalo řešit, což si velmi vážíme. Celkově jsme s nákupem i přístupem firmy moc spokojeni a rádi bychom Manol.cz doporučili dál.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
26.11.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
K
Katka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.11.2025
Obchod zcela doporučuji, rychlost dodání, zboží dorazilo v pořádku, nic nechybělo a je moc hezké jako na fotkách. Za tuto cenu bychom jinde určitě nepořídili. Velice milí dopravci, kteří ochotně pomohli s výnosem. Určitě využijeme v budoucnu znovu. Díky ☺️
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
26.11.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.