Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1078 hodnocení
5
1061x
4
8x
3
1x
2
1x
1
7x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.10.2025
Velké díky všem z Manolu.🫶🏻
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
H
Hana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.10.2025
Všechno bylo perfektní, doporučuji.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
H
Hana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.10.2025
Vše v pořádku, super spolupráce a perfektni doručení. Doporučuji :-) .
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
J
Jolana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.10.2025
Vše v pořádku, super spolupráce, doporučuji 😊👍
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
E
Eva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.9.2025
Byla jsem velice spokojená s dodáním a ochotou a zdvořilosti vašich zaměstnanců.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
V
Viktoria
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.9.2025
Super! Všechno bylo naprosto v pořádku. Obchod doporučuji.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
T
Tomáš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.9.2025
Ok
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
Z
Zbyněk
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.9.2025
Obchod můžu jen doporučit, naprostá spokojenost.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
E
Eliška
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.9.2025
Musím vřele doporučit, naprostá spokojenost při volbě i výběru zboží, ochota prodejce i dodavatelů. Byla jsem mile překvapena při přístupu dopravy. Dva milý pánové, nenechali mě se ani dotknout krabice natož ji odnést . Pokud budu kupovat nějaký nábytek přesně vím kde :)
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
I
Iva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.9.2025
Vřele doporučuji.
Jednání ze strany prodejce bylo výborné. Rychlý a milý přístup od objednání až po dodání zboží. Skvělá komunikace. Nevyhovoval mi první termín dodání a bez problémů jsme se dohodli na změně. Rovněž velká spokojenost s dopravou. Milí a ochotni pánové.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
LČ
Lucie Červenková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.9.2025
Dodání v termínu, celkem rychlé (4 týdny), velmi dobrá komunikace, zboží přijelo v pořádku, řidiči milí. Nemám co vytknout.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
P
Pepa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.9.2025
Ok
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
M
miya
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.9.2025
Nabytek je krásný včetně dopravy a komunikace. Už vím, kde budu objedn
Nabytek spokojenost nadevše i s dopravou a komunikaci.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
Naprostá spokojenost.Domluva a všechno v naprostém pořádku. Tenhle obchod doporučuji.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
+ Vstřícné, seriózní jednání.
Maximálně doporučujeme, máme jen pozitivní zkušenosti
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
J
Jan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.9.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.