Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás informovat a zároveň se omluvit. U některých produktů může bohužel dojít k prodloužení doručení z důvodu velkého vytížení výroby. Děkujeme za pochopení.

Podmínky k nákupu Platím pak Raiffeisenbak, a.s.

Potřebujete sedačku, pracovní stůl, nebo postel, ale zaplatit ji ihned se vám zkrátka nehodí?

Žádný problém! Se službou PlatímPak máte vše vyřešené. Službu poskytuje Raiffeisenbank a je zcela zdarma.

Jak to funguje?
Vyberte si, co se vám líbí v maximální hodnotě do 25 000,-
V košíku zvolte platební metodu PlatímPak
Potvrďte objednávku
Pokud jste klientem Raiffeisenbank, pak se při platbě ověříte přes ověřovací SMS a rodné číslo
Pokud klientem nejste a jedná se o první nákup, budete muset vyplnit pár osobních údajů a ověřit svou identitu
Banka platbu vyhodnotí do 30 vteřin a bez dokladů
V případě schválení za vás banka nákup uhradí
Do 30 dnů bance splatíte celou částku bezúročně

Platební metoda PlatímPak je poskytována společností Raiffeisenbank a.s., Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4, IČO 49240901, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, sp. zn. B 2051 („Banka“).


Platební metoda spočívá v uhrazení kupní ceny Zboží Zákazníkem a případných nákladů na pojištění, dopravu Zboží tak, že Banka poskytne Zákazníkovi pro tento účel na základě Smlouvy o poskytnutí služby PlatímPak odloženou platbu a finanční prostředky převede přímo na účet Obchodníka.


V případě, že Zákazník využije službu PlatímPak nabízenou Obchodníkem a poskytovanou Bankou, je Zákazník povinen odloženou platbu ve výši kupní ceny Zboží a případných nákladů na pojištění, dopravu Zboží uhradit Bance ve lhůtě splatnosti v souladu s Obchodními podmínkami služby PlatímPak.


Zákazník uzavírá s Bankou Smlouvu o poskytnutí služby PlatímPak, přičemž nedílnou součástí této Smlouvy jsou Obchodní podmínky služby PlatímPak. Volbou služby PlatímPak Zákazník vyjadřuje souhlas s Obchodními podmínkami služby PlatímPak.
Zákazník bere na vědomí, že Banka zpracovává jeho osobní údaje způsobem popsaným v Memorandu o zpracování osobních údajů Klientů banky, jehož aktuální verze se nachází na www.rb.cz.

×

Splátková kalkulačka ESSOX