Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1079 hodnocení
5
1062x
4
8x
3
1x
2
1x
1
7x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Objednali jsme si skříň, a i když byla uvedená dodací lhůta delší (více než měsíc), nakonec dorazila dřív, což příjemně překvapilo. Sestava nebyla při první dodávce kompletní, ale nebyl problém domluvit dovoz zbytku na druhý termín – a hlavně si za to nic neúčtovali, což oceňuji.
Komunikace byla skvělá – vždy předem napsali, kdy přesně přijedou a jestli mi termín a čas vyhovují. Super přístup, který dnes rozhodně není samozřejmost.
A velké díky patří i řidičům/dopravcům – milí, usměvaví chlapi, kteří nám skříň vyložili až do domu. Přesně takhle si představuju profesionální a lidský přístup. Víc takových lidí!
Určitě doporučuji dál.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
P
Pavol
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.6.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
M
Marina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.6.2025
Je to nádherný nábytek. Skvělé vypadá a je kvalitní. Jsem velice spokojena a přeji firmě Manol hodně úspěchu.
Marina Praha
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
K
Karla
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.6.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
9.10.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
P
Petra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.6.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
S obchodem jsem maximálně spokojený a určitě bych se do budoucna v případě potřeby na prodejce znovu obrátil.
Za mě super obchod a mohu vřele doporučit.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
J
Jan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.6.2025
OK
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
K
Karolína K.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.6.2025
Vše skvělé.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
P
Pavel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.6.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
R
Radka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.6.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
+ Kvalitní zboží
+ Vynikající komunikace
+ Dobře zorganizovaný rozvoz
Doporučuji
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
Vše bylo v pořádku ,jsme velice spokojení
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
+ Kvalitní a hezké zboží, rozumná cena
- Dlouhá doba dodání
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
O
Oldřich
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.5.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
Všechno super zboží kvalitně zabaleno bylo vše v pořádku a vyneste mi ho až domů
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
D
Dagmar
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.5.2025
Děkuji.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
J
Josef
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.5.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.