Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1079 hodnocení
5
1062x
4
8x
3
1x
2
1x
1
7x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
J
Jiří
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.5.2025
Jeden z TOP obchodů s nábytek v ČR.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
I
Irma
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.5.2025
S obchodem jsem velmi spokojená, dobrá cena, komunikace, vlastní doprava s výnosem. Jsem ráda, že jsem na tyto stránky narazila.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
+ Top eshop
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
P
Pavlína
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.5.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
BV
Blanka Votřelová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.5.2025
Musím ohodnotit velmi kladně. Za málo peněz, hodně muziky. Nejenom že je skříň obrovská, ale i prostorná a jako bonus tři šuplíky? Kde jinde se dá koupit takový kousek, za takové peníze :) Objednala jsem jednu do pokojíčku a po sestavení jsem musela zakoupit další dvě do ložnice. A komunikace s touto společností? Velmi si vážím lidí, kteří práci milují a není to jen práce. Na moje dotazy bylo odpovězeno obratem, s respektem a se snahou mi ve všem vyhovět. Deset z deseti! Jen tak dál :)
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
J
Josef
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.5.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
PČ
Pavel Čapek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2025
Maximální spokojenost s Vaším obchodem. Super krásný a kvalitní nábytek do dětského pokojíčku. Skvělá cena, dodání přesně dle dohody a doprava s velice příjemnou a ochotnou posádkou. Za mě super obchod a mohu vřele doporučit.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.5.2025
Úplně spokojena s Vašim obchodem. Levná cena, rychlá doba dodání, příjemný kurýr. Plus k tomu pomohli manželovi donést do bytu zásilku. Čekali jsme na objednávku trochu víc než měsíc, ale fakt to stoji za to. Cenu máte o dvakrát nižší než v kterémkoliv kamenném obchodě, ale kvalita je stejná, vlastně kvůli tomu byla jsem překvapená. Určitě že příští budu objednávat u Vás jěště. Děkuji Vám!
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
I
Irena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.5.2025
Prostě perfektní.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
Skříň je krásná,jen chybělo asi 26 šroubků takže jsme museli improvizovat
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
I
Irena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.5.2025
Velmi milí a ochotní pánové, vše donesli až do pokoje. Zboží bylo v pořádku, vypadá kvalitně. Jsme moc spokojení a děkujeme!
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
F
Frolík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.5.2025
Nedávno jsem našel tuto společnost a využil její nabídky na nákup studentského pokoje.Zavolal jsem a dohodl se na určitý sortiment.Co mě však zarazilo? Chtěli zálohu a to mě nějak vyděsilo.Přesto jsem ke smlouvě přistoupil a dnes už vím že jsem udělal dobře.Zboží mi přivezli v dohodnutý termín a bez závad.Co mě mile překvapilo byl přístup dvou mladých borců..?Jejich ochota a přístup k zákazníkovi i k nadrámec nošení zboží dle žádosti a možností zákazníka.Jiné společnosti si vše nechají zaplatit a ne málo.Takže moc děkuji.
Jo a už nám potvrzenou další objednávku a dokonce i bez Doporučuji všem tuto společnost.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
V
Vlasta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.5.2025
S tímto obchodem,jsem byla moc spokojená.Obývací stěna mi dělá radost každý den.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
A
Aneta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.5.2025
Vše v pořádku.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
P
Petr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.5.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
Z
Zuzana K.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.5.2025
Velmi spokojená.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.7.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.