Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1079 hodnocení
5
1062x
4
8x
3
1x
2
1x
1
7x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
BK
Bronislav Kunc
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2025
Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že firma MANOL - nábytek si zákazníky staví na první místo ve spokojenosti. Vysoce hodnotím celkový přístup od objednávky az po vlastní dodání zboží. Chvály je zde dost, jen doplnění, že mě oslovil i propracovaný systém ve vlastní obchodní činnosti. Nic není ponecháno náhodě. S dodacím listem dostanete i hlavní zásady při přebírání zboží i případné reklamace. Tolik obecně.
Dlouho jsme se ženou hledali nějakou prosklenou vitrínu na způsob barové skříně, ale v materiálu dub-sonoma ve kterém máme zbývající vybavení obývacího pokoje. Co víc si přát, když někdo splňuje vaše představy, a to nápaditě, navíc v příznivé cenové relaci. Název zboží má firemní označení VITRINA FILL 2. Velká radost a pocit spokojenosti ! Děkujeme a samozřejmě MANOL NÁBYTEK DOPORUČUJEME !
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
24.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
IK
Inka Kajanova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2025
Jsem velmi spokojená. Vše proběhlo velmi rychle, příjemné vystupování, okamžitá odpověď na danou otázku. V případě potřeby objednávám opět u Manolu a všem budu tuto firmu doporučovat. Dekuji
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
24.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
J
Jaromír
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2025
Velmi vstřícné jednání. Zboží dodáno do týdne a vyneseno do bytu. Nemám jediné výtky. Tento obchod doporučuji.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
24.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
24.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
JK
Jana Kršková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.4.2025
Dobrý den
I já děkuji za skvělý nákup a dodání.
Jen jsem zbytečně platila výnos bydlím v přízemí a ten je podle vašich služeb zdarma .
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
22.4.2025
Dobrý den,
děkuji Vám za nákup, jsem velmi rád, že jste spokojena.
K platbě za výnos, platila jste pouze dopravu za zboží 500,- Kč. Výnos jste měla zdarma, pokud by jste měla platit výnos, platila by jste na místě navíc částku od 150,- Kč za výnos dle patra.
Hezký den, Hubáček.
+ Rychle jednani
+ Zbozi doruceno v poradku
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
24.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
P
Patrik
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.4.2025
Absolutní spokojenost, skvělý přístup i komunikace. Absolutně není co vytknout.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
24.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
Z
Zdenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.4.2025
Objednávala jsem poprvé a jsem velice spokojená. Přes objednání, komunikaci a dovozem. Vše bez problémů, skvělá práce !!!
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
24.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.4.2025
Vše v pořádku.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
24.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
K
Kristýna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
24.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
E
Erika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.4.2025
Doporučuji. 🙂
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
24.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
Vše bylo v pořádku jednání doprava a kvalita zboží
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
24.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
P
Patrik
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.4.2025
Super
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
24.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
K
Karel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.4.2025
Vše v pořádku.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
+ Rychle, v pořádku
Komunikují :-)
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
P
Petra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.4.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
Obchod doporučuji, skříňe vyneseny až do bytu, příjemní dopravci. Skříň povedená, účelná.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
R
Radka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.4.2025
Jsem velmi spokojená jak s komunikací, termínem doručení, řidič příjemný, zboží vynesl až do bytu. Příště budu vybírat zase u Vás a ráda doporučím.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.