Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1079 hodnocení
5
1062x
4
8x
3
1x
2
1x
1
7x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.4.2025
☺️
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
J
Jan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2025
Okey
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
J
JitkaW
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2025
Objednala jsem si 8 polstrovaných židlí. Došly o 3 týdny dříve, než bylo domluveno.
Jsou hezké a pohodlné.
Obchod doporučuji :-))
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
P
Petr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.3.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
+ Dobrá cena
- Objednávali jsme 4 ks nábytku. Konkrétně u postele chybělo spoustu komponentů k jejímu sestavení (šroubky,vruty,kolíky,zámky atd.), které jsme museli dokoupit.
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti. Mrzí mě že Vám chybělo spousty komponentů, v tomto případě jste mně měli napsat nebo zavolat, zjednal bych u výrobce nápravu a chybějící komponentu Vám zaslal na své náklady. Velmi se Vám omlouvám za pochybení ze strany výrobce.
Přeji Vám hezký den Hubáček O.
O
Ondřej
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.3.2025
Super
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
+ Možbost doručení v sobotu
Líbilo se mi, že společnost poslala sms i email s termínem doručení několik dní dopředu s možnostmi změn. Dnes už nebývá zvykem. Všude jinde volají z ničeho nic, že jsou před barákem :D
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
KB
Kunc Bronislav
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.3.2025
Dobrý den, ano velmi spokojen ! Už od zadání objednávky až po konečné dodání zboží= Vitrína Fill 2. Je vidět hned od počátku, že ve firmě panuje promyšlený organizační řád a propracovaná logistika. Mile mě překvapila i ta návaznost jednotlivých kroků na sebe i písemná upozornění k převzetí zboží. Velký obdiv a gratulace za péči o zákazníka ! Na závěr bych rád jako starší člověk poděkoval dvěma mládencům, kteří mi ochotně uložili krabice s vitrínou na požadované místo. I jím patří dík. Jmenovitě Ondřej Lásko a David Krejčí. Přeji hezké dny a velké obraty u spokojených zákazníků.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
MA
Monika Atkinson
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
23.3.2025
Obchod asi ok, ale sestavení je hrůza, otvory neodpovídají, nic není očíslované...
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
P
Petr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.3.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
+ Vše naprosto v pořádku na profesionální úrovni, předem sms o dni a času doručení. Řidič velice příjemný, vynosil vše tam, kam jsem potřebovala.
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
A
Anna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.3.2025
Spokojená
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
Nakupoval jsem podruhé, vše v pořádku. Rychlé doručení i skvělá komunikace. Takže opět, rozhodně doporučuji.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
SH
Soňa Hradecká
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.3.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.