Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1079 hodnocení
5
1062x
4
8x
3
1x
2
1x
1
7x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Velice moc spokojená.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
P
Petr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.2.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
20.2.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
20.2.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
J
Jan K.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2025
Koupil jsem zde nábytek do dětského pokoje, chtěl jsem to sice stihnout do Vánoc,což se sice nepodařilo, stala se menší prodleva v datu dodání kvůli výrobci, ale nestěžuji si, byl jsem na to tak nějak připraven. Dodání sice trvalo déle, ale s nábytkem jako takovým jsem velmi spokojen!! Kdybych potřeboval nějaký nábytek, tak se určitě znovu obrátím na tuto firmu. Oceňuji i kladný přístup a konverzaci. Takže za mne děkuji a mohu doporučit!
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
20.2.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2025
Doporučuji, příjemná komunikace, ochota, rychlé dodání
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
20.2.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
EŠ
Eva Štochlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.2.2025
Koupila jsem nábytek už podruhé. Jsem velmi spokojená. Obchod doporučuji, ochota, příjemné jednání
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
20.2.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
S
Simona
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.2.2025
S průběhem nákupu jsem velmi spokojená. Objednala jsem komodu, počítala jsem s delší dodací lhůtou, nicméně zboží bylo doručeno ještě před termínem. O doručení mně informovali SMS a e-mailem, dokonce si telefonicky ověřovali, zda s termínem souhlasím. Komodu dovezli v pořádku a sami ji donesli až do domu, přesně jak bylo psáno v informacích. Vše proběhlo absolutně bez problémů, takže obchod můžu vřele doporučit. S další objednávkou nebudu hledat jinde, ale jistě se vrátím.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
20.2.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
H
Honza
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.2.2025
Ok
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
20.2.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
20.2.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
Můžu jen doporučit. Se zakoupenými židlemi jsme spokojeni a doufáme, že dlouho budeme. Na možnost delšího termínu dodání než na internetu uváděnou lhůtu 2-6 týdnů jsme byli upozorněni, takže za nás vše v pořádku. Komunikace s panem Hubáčkem bez připomínek, je milý a vstřícný.
Závoz v sobotu, za mě ideální. Pohodový kluci, kteří se vším pomůžou, nejsou nervózní a nestresují.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
10.4.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den Hubáček O.
Objednány židle přes e-schop, doručeny v termínu. Děkuji
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
20.2.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.2.2025
Objednány židle přes e-shop, doručeno včas. Řidič byl velmi milý a ochotný. Moc děkuji, určitě doporučuji.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
20.2.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
JK
Jaroslava Konecna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.2.2025
Doručení výborné, velká ochota doručujiciho zboží doneseno až do bytu moc děkuji. Ale po otevření jsem nenašla český popis na složení
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
20.2.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
P
Petr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
20.2.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
Spokojenost i s dopravou ,domluvou na termínu i s výnosem.Pánové moc ochotní a příjemní ..
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
20.2.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
PK
Pavel Kořen
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.2.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
20.2.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
20.2.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
ZV
Zuzana Vanišová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.2.2025
Určitě ráda doporučím. Skvělý přístup pánů závozníků a i problém s chybějícím plánkem pro sestavení byl okamžitě vyřešen. Top jednání se zákazníky a i nábytek je skvělý a přesně dle mých představ.
Určitě objednám další nábytek.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
20.2.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
A
Alice
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.2.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
20.2.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
JK
Jan Kopecký
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.2.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
20.2.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den