Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1079 hodnocení
5
1062x
4
8x
3
1x
2
1x
1
7x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
AS
Anna Smékalová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.1.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
20.2.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
20.2.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
20.2.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.1.2025
Všem známým doporučím, komunikace s obchodem výborná, pěkné ceny zboží, vzhledově opravdu parádní,zakoupila jsem skříň jsem spokojená,moc pěkná, ještě mám objednané židle, už se těším 👍😉
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
O
Ondřej
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.1.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
A
Aneta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.1.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
J
Janička
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.1.2025
Tip ťop
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
M
Michaela
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.1.2025
Skvělá komunikace, dodání zboží o víkendu. Nejnižší cena. Nábytek kvalitní, pěkný. Doporučuji!
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
+ Všem vřele doporučuji, super komunikace, doručení domů a také ceny
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
P
Petr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.1.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
+ Super komunikace
+ Informovanost
+ Ochota
+ Ceny
Za mě na jedničku.
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.1.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
A
Alena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.1.2025
Doporučuji
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
PK
Pavlína Koberová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.1.2025
Musím velmi poděkovat a kladně ohodnotit vstřícný přístup, jež se mi dostal při objednávce jídelního stolu. Při dodání jsme měli pocit, že je nábytek poškrábaný a během stejného dne už mě kontaktovali z Manolu, abychom následně zjistili, že na nábytku je ochranná fólie :D ještě jednou děkuji!
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
PP
Petr Pochylý
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.1.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
+ Splnilo očekávání
- Nešlo platit při převzetí zboží kartou
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den
JK
Jan Kozel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.1.2025
OH
Oldřich Hubáček
(Administrátor)
25.1.2025
Dobrý den, děkuji Vám za objednávku a hodnocení. Vážím si Vaší spokojenosti . Ať Vám zakoupený nábytek dělá jen samou radost. Přeji Vám hezký den